Доступ до публiчної iнформацiї

    Протягом 3 місяців 2018 року до Головного управлінняПенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 97 запитів на публічну інформацію, з яких 87 запитів стосуються соціальних питань, 10 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

    У січні-лютому 2018 року до Головного управління Фонду області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 60 запитів на отримання публічної інформації, з яких 56 запитів стосуються соціальних питань, 4 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

    Протягом 2017 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та територіальних управлінь, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 184 запити на отримання публічної інформації (121 - за 2016 рік), з яких 125 запитів стосуються соціальних питань, 4 - з питань праці та заробітної плати, 2 - про правову інформацію, 2 - про діяльність місцевих органів виконавчої влади та 51 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   У січні-листопаді 2017 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 86 запитів на публічну інформацію, з яких 59 запитів стосуються соціальних питань та 27 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   У січні-жовтні 2017 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшов 61 запит на публічну інформацію, з яких 35 запитів стосуються соціальних питань та 25 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом 9 місяців 2017 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та територіальних управлінь, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшов 81 запит на публічну інформацію, з яких 37 запитів стосуються соціальних питань, 1 – щодо правової інформації, 4 - про працю та зарплату, 2 - про діяльність місцевих органів виконавчої влади та 37 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

     У січні-серпні 2017 року до головного управління Фонду області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 32 запити на публічну інформацію, з яких 20 запитів стосуються соціальних питань та 12 – інші види інформації. Відповіді на запити були надані у встановлений Законом термін.    

 

     У січні-липні 2017 року до головного управління Фонду області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 29 запитів на публічну інформацію, з яких 19 запитів стосуються соціальних питань та 10 – на інші види інформації. Відповіді на запити були надані у встановлений Законом термін.    

 

      У січні-червні 2017 року до управлінь Фонду області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 57 запитів на публічну інформацію, з яких 23 запити стосуються соціальних питань, 1 - з питань праці та заробітної плати, 1 - про правову інформацію, 2 - про діяльність місцевих органів виконавчої влади, 30 - на інші види інформації.

 

    У січні-травні 2017 року до головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 41 запит на публічну інформацію, з яких 16 - до Головного управління. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін

 

     Протягом січня-квітня 2017 року до головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 27 запитів на публічну інформацію, з яких 10 - до Головного управління. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

     Протягом січня-березня 2017 року до головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 22 запити на публічну інформацію, з яких 13 запитів стосуються соціальних питань, 1 - з питань праці та заробітної плати, 8 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

     Протягом січня-лютого 2017 року до головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 15 запитів на публічну інформацію, з яких 5 - до головного управління. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

      У січні 2017 року до Головного управління відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшов 1 запит на публічну інформацію. Відповідь на запит надана у встановлений Законом термін.

 

    Протягом 2016 року до головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду Україн області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 152 запити на публічну інформацію, з яких до головного управління - 58 запитів. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Дніпропетровській області за 2016 рік

Класифікатор змісту запитів

 

   Протягом січня-листопада 2016 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 57 запитів на публічну інформацію, з яких 17 запитів стосуються соціальних питань, 1 – щодо правової інформації, 1- про працю та зарплату та 38 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня-жовтня 2016 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 48 запитів на публічну інформацію, з яких 17 запитів стосуються соціальних питань, 1 – щодо правової інформації, 1- про працю та зарплату та 29 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня-вересня 2016 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 121 запит на публічну інформацію, з яких до головного управління - 42 запити. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Дніпропетровській області за січень-вересень  2016 року

Класифікатор змісту запитів у Дніпропетровській області за січень-вересеньень 2016 року

 

    Протягом січня-серпня 2016 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 37 запитів на публічну інформацію, з яких 12 запитів стосуються соціальних питань, 1 – щодо правової інформації  та 24 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

    Протягом січня-липня 2016 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 30 запитів на публічну інформацію, з яких 10 запитів стосуються соціальних питань, 1 – щодо правової інформації  та 18 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня-червня 2016 року до головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 89 запитів на публічну інформацію, з яких до головного управління – 27 запитів. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

Класифікатор змісту запитів

Запити на інформацію

 

   Протягом І кварталу 2016 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 17 запитів на публічну інформацію, з яких 10 запитів стосуються соціальних питань, 1 з питань заробітної плати та 5 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня-лютого 2016 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 6 запитів на публічну інформацію, з яких 4 запити стосуються соціальних питань та 2 - на інші видів інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня 2016 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 5 запитів на публічну інформацію, з яких 4 запитb стосуються соціальних питань та 1 на інші видів інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом 2015 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та управлінь Фонду у районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 90 запитів на публічну інформацію, з яких 49 запитів стосуються соціальних питань, 24 - щодо правової інформації, 1 - з питань фінансової політики, 1 - з питань економісної політики та 15 - на інші видів інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня-листопада 2015 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 27 запитів на публічну інформацію, з яких 13 запитів стосуються соціальних питань, 3 - щодо правової інформації та 11 - на інші видів інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня-жовтня 2015 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 23 запити на публічну інформацію, з яких 12 запитів стосуються соціальних питань, 3 - щодо правової інформації та 8 - на інші видів інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня-вересня 2015 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та управлінь Фонду у районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 62 запити на публічну інформацію, з яких 29 запитів стосуються соціальних питань, 21 - щодо правової інформації, 1 – з питань фінансової політикита та 11 - на інші видів інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.  

 

   Протягом січня-серпня 2015 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 17 запитів на публічну інформацію, з яких 8 запитів стосуються соціальних питань, та 9 - інших видів інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.   

 

   Протягом січня-червня 2015 року  до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та управлінь Фонду у районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшов 41 запит на публічну інформацію, з яких 16 запити стосуються соціальних питань, 14 – щодо правової інформації, 1 – з питань фінансової політики та 10 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.   

 

     Протягом січня-травня 2015 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 9 запитів на публічну інформацію, з яких 2 запити стосуються соціальних питань та 7 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня-квітня 2015 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 6 запитів на публічну інформацію (12 запитів за чотири місяці 2014 року), з яких 2 запити стосуються соціальних питань та 4 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом І кварталу 2015 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та управлінь Фонду у районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 26 запитів на публічну інформацію, з яких 4 запити стосуються соціальних питань, 16 – щодо правової інформації, 1- фінансової політики та 5 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня 2015 року до головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшов 1 запит на публічну інформацію що стосується соціальних питань. Відповіді надана у встановлений Законом термін.     

 

   Протягом 2014 року до головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло 62 запити на публічну інформацію, з яких 36 запит стосується соціальних питань, 4 – щодо правової інформації, 3 - щодо фінансової плітики, 2 - щодо праці та зарплати, 1 запит з питань транспорту та зв’язку, 1 – з питань економіки та 15 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом України термін.           

 

   Протягом січня-вересня 2014 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та управлінь Фонду у районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 43 запити на публічну інформацію, з яких 21 запит стосується соціальних питань, 4 – щодо правової інформації, 1 – з економічних питань, 2-про працю, 1- про транспорт та зв’язок та 11 - на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.           

 

    Протягом І півріччя 2014 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та управлінь Фонду у районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 24 запити на публічну інформацію, з яких 14 запитів стосується соціальних питань, 2 – щодо правової інформації, 1- з економічних питань та 6 – на інші види інформації. Відповіді на запити були надані у встановлений Законом термін.

 

  Протягом 1 кварталу 2013 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та управлінь Фонду у районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшов 31 запит на публічну інформацію. Відповіді на 29 запитів були надані у встановлений Законом термін, 2 запити (станом на 01.04.2013) опрацьовуються.

 

 

   Протягом січня-квітня 2014 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 12 запитів на публічну інформацію, з яких 6 запитів стосується соціальних питань, 2- щодо правової інформації та 4 – на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.

 

   Протягом січня-травня 2014 року до головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», надійшло 14 запитів на публічну інформацію, з яких 8 запитів стосується соціальних питань, 2- щодо правової інформації та 4 – на інші види інформації. Відповіді на всі запити були надані у встановлений Законом термін.