«Від тебе залежить майбутня пенсія»

         Одним із пріоритетних напрямків державної політики є детінізація заробітної плати. Своєчасна сплата внесків до Пенсійного фонду – запорука збереження соціальних гарантій.

       Криворізьке центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області ініціювало ФЛЕШ-МОБ на тему: “Тіньова” легалізація зайнятості та доходів населення” за допомогою тематичних плакатів “STOP – зарплаті “у конвертах”, “Подбай про пенсію вже сьогодні - отримуй зарплату легально” привертали уваги жителів міста до проблем виплати заробітної плати в конвертах та неофіційного працевлаштування.

         Під час акції з агітаційним гаслом пройшлися центральною частиною міста. Роз’яснювали перехожим громадянам про їх трудові права і наслідки їх порушень. Якщо працівник отримує заробітну плату в «конверті» і роботодавець не сплачує із його зарплати ЄСВ, цей період не буде зарахований до страхового стажу найманого працівника.

         Сподіваємося, що акція допоможе зрозуміти, виплата заробітної плати та сплата єдиного внеску – обов’язок кожного працедавця щодо забезпечення соціального захисту своїх працівників.

         Спеціалісти Фонду переконані, що такі акції допоможуть людям усвідомити, наскільки  важливо і необхідно захищати свої права на отримання гідної офіційної оплати своєї праці.

         Наприкінці акції громадянам були роздані інформаційні буклети на відповідну тематику.

         Даний захід пройшов з метою виведення заробітної плати із тіні.

03_61_17_04_26.JPG 04_61_17_04_26.JPG