Флешмоб у м.Кам'янське «Молодь – за легальну зайнятість»

web_11_170504_2.JPGЗ метою формування уявлення молоді про пенсійне забезпечення нашого суспільства, 4 травня 2017 року працівники Кам'янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели урок для старшокласників загальноосвітньої середньої школи.

Фахівці управління провели для учнів невеличкий екскурс в історію виникнення пенсій та розповіли, як працює сучасна пенсійна система. Наголосили на важливості набуття страхового стажу.

На зустрічі учні дізналися про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», важливості детінізації заробітної плати. Особливу зацікавленість викликало роз'яснення щодо роботи та умов реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

І хоча перспектива пенсійного віку видається молоді надзвичайно далекою, але подбати про неї необхідно вже сьогодні. То ж з такими гаслами учні з захопленням взяли участь у проведенні інформаційної акції на тему «Молодь – за легальну зайнятість».

Перехожим роздано тематичні буклети.