У місті Покров проведено акції про переваги легальної зайнятості

04.05.2017 року фахівці Покровського відділення Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області в центрі міста біля торговельного центру побутової техніки “Фокстрот” організували флешмоб “ Зарплата “в конверті” – злидні на старість”.

Мета заходу - стимулювання тамтешніх працівників та відвідувачів до оформлення офіційних трудових відносин з роботодавцями.

Організатори акцентували увагу на тому, що «тіньова» зарплата позбавляє працівників гарантованого права на пенсійне забезпечення.

З гаслами «Ми — за легальну заробітну плату!», «Сплачено внески – є страховий стаж!», «Скажи: Ні зарплаті в «конверті!» спеціалісти Покровського відділення Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області пройшлися вулицями міста та закликали місцевих жителів дотримуватися активної громадянської позиції в питаннях офіційного працевлаштування та оплати праці, оскільки майбутня пенсія визначається за страховим стажем і легальним заробітком.

Учасники акції у місті Покров розповсюджували серед перехожих тематичні інформаційні листівки з роз’ясненнями переваг отримання легальної заробітної плати та закликали зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою контролю за своєчасністю сплати внесків роботодавцями.