Брифінг щодо перерахунку пенсій в травні поточного року

         05 травня поточного року до Криворізького центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області завітала Філія публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” (ПАТ “НСТУ”) “Криворізька регіональна дирекція “Криворіжжя”.

         У брифінгу взяли участь заступник начальника управління Валентина Гудзенко, начальник Саксаганського відділу обслуговування громадян Наталія Тищенко, начальник Центрально-Міського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світлана Бобух та начальник Саксаганського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світлана Заболотня   щодо перерахунку пенсій з 1 травня 2017 року в зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801  підвищено прожитковий мінімуму для осіб, які втратили працездатність до 1312 гривень.

         Під час інтерв’ю детально зупинились на складових пенсійних виплат, які розраховуються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Довели до відома інформацію про підвищення, по яких не проводиться перерахунок.

Керівники пенсійної служби акцентували увагу на тому, що перерахунок відбуватиметься в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ, тому звертатися в органи Пенсійного фонду не потрібно. Підвищенні пенсійні виплати пенсіонери почнуть отримувати з 4 травня, пенсіонер у свій день виплати одержить пенсію за травень у повному перерахованому розмірі.

Увагу телеглядачів та радіослухачів було привернуто до статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», довідка переселенця тепер буде безстроковою, а не на півроку, як колись. Підкреслили, що ці питання знаходяться на щоденному контролі Фонду та вирішуються в першочерговому порядку. Жодна родина переселенців, не залишилась без вчасної та всебічної допомоги.

Повідомили, що Криворізькі об'єднані управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області міста Кривого Рогу надають адміністративні послуги в “Муніципальному центрі послуг “Віза”, згідно графіку чергування управлінь та розповіли про перелік послуг, які надає спеціаліст з питань пенсійного забезпечення.