«Школа майбутнього пенсіонера» у Лівобережному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м.Дніпрі

web_08_20170511.JPGСьогодні заступник начальника Індустріального відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Дніпрі Вікторія Лозицька провела всеобуч для майбутніх пенсіонерів. Цього разу поважними «учнями» стали чоловіки від 59 років.

У ході заняття фахівець управління ознайомила присутніх з порядком подання та переліком документів для оформлення пенсій, порядком розрахунку страхового стажу, з механізмом розрахунку пенсії, наданням документів при працевлаштуванні пенсіонера та його звільненні, можливістю скористатися послугами які надають спеціалісти відділу. Наприкінці заняття надано відповіді на поставлені запитання, сформовані початкові пенсійні справи та вручені інформаційні матеріали щодо оформлення пенсій та перелік контактних телефонів, графік особистого прийому громадян.

Під кінець заняття за участю майбутніх пенсіонерів проведено флеш-моб на тему: «Майбутні пенсіонери завітайте до Пенсійного фонду до настання пенсійного віку» та «Подбай про свою пенсію завчасно!»