Пенсійники у медіапросторі Дніпропетровщини

DSC02946_.jpgЗаступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук 15 травня 2017 року взяла участь у прямому ефірі програми “Пенсійний фонд інформує” на Дніпропетровському Державному телеканалі.

Під час передачі обговорили підвищення пенсійних виплат, пов’язані з збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, що відбулися з 1 травня 2017 року.

У студію надходили телефонні питання глядачів, на які Наталія Іванівна надала повні та змістові відповіді відповідно до чинного законодавства.

 

Довідково: пенсії перераховано 806,3 тис. осіб, середній розмір підвищення склав 64,66 грн.

 

 

DSC02954_.jpgУ Головному управління заступник начальника управління пенсійного забезпечення – начальник відділу методології та роз’яснювальної роботи Тетяна Стасенко надала коментар про особливості пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи журналістам регіонального 9 каналу. Це була вже друга зустріч поспіль, оскільки знайшла відгук у глядацької аудиторії, а отже, і викликала низку нових запитань.