Молоді Павлограда про переваги легальної зайнятості

 

P1012550.JPGГоловний спеціаліст фінансово-економічного відділу Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Пархоменко Світлана провела зустріч з учнями 10-11 класів Павлоградської загальноосвітньої школи №6.

Під час спілкування спеціаліст управління роз’яснила школярам, як залежить пенсійна виплата від страхового стажу та сум сплачених страхових внесків, особливу увагу приділила питанню легального працевлаштування, яке надає право на пенсію, страховий стаж, відпустки, отримання зарплати без сплати внесків також впливає на оплату листків непрацездатності, на отримання допомоги по безробіттю, тощо. В ході зустрічі спеціаліст управління також звернула увагу присутніх на планування запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Зацікавили молодь і сучасні технології, які використовуються у роботі Фонду. Зокрема, веб-портал Пенсійного фонду України, за допомогою якого кожен зареєстрований на ньому має можливість відстежити розмір нарахованої заробітної плати, з якої роботодавець робить відрахування єдиного внеску та проконтролювати правильність і регулярність таких нарахувань.