Бухгалтерам ТОВ «ДМЗ Комінмет» - про пенсійні питання

 

web_08_20170515.JPG15 травня 2017 року провели зустріч з бухгалтерами ТОВ «ДМЗ Комінмет». Головний спеціаліст Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Дніпрі Оксана Кравченко провела зустріч з бухгалтерами ТОВ «ДМЗ Комінмет».

Під час зустрічі розглядались питання набуття страхового стажу, умови призначення пенсій, добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, а також механізм накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Особливу увагу було приділено питанню легального працевлаштування, виплати заробітної плати «в конвертах» та їх прямого впливу на розмір майбутньої пенсії. Також було поінформовано про можливість та переваги користування веб-порталом Пенсійного фонду України.

Ознайомила бухгалтерів з порядком підготовки та видачі довідок про заробітну плату, оформлення довідок про стаж роботи та вимоги до їх оформлення. Роздала учасникам зустрічі методичні рекомендації «Пам’ятка бухгалтера».

Наприкінці зустрічі Оксана Кравченко наголосила про можливість отримання роз’яснень з пенсійних питань за телефоном «гарячої лінії» управління та через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.