Пенсіонерам - залізничникам про зміни в пенсійному законодавстві

web_32_170511.jpgМісто Синельникове - великий залізничний вузол, тому пенсіонери Придніпровської залізниці складають значну частину від загальної кількості громадян, які перебувають на обліку в Синельниківському відділі призначення, перерахунку та виплати пенсій.

11 травня 2017 року в черговий раз в приміщені будинку культури Залізничників відбулась зустріч представників організацій міста та пенсіонерів – залізничників. Подібного роду зустрічі вже стали доброю традицією. Органи Пенсійного фонду України на зустрічі представляла начальник Синельниківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Дніпровського приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Наталія Верченко.

У своїй доповіді Наталія Верченко акцентувала увагу на вчасному фінансуванні пенсій та на підвищенні пенсійних виплат з 1 травня 2017 року відповідно до затвердженого бюджету України на 2017 рік. Не залишила поза увагою особливий порядок виплати пенсій для працюючих пенсіонерів та про можливість реєстрації на офіційному веб - порталі ПФУ. Повідомила про можливість дистанційного звернення до спеціалістів Пенсійного фонду через мережу Skype - зв'язок та про перевагу отримання пенсійних виплат через банківські установи.

На всі поставленні запитання начальник відділу надала чіткі та обґрунтовані відповіді. В цілому зустріч виявилась дуже жвавою та цікавою. Всім присутнім були роздані брошурки та буклети управління.

Приємною несподіванкою для всіх присутніх стали концертні номери, які підготували вихованці будинку культури.