Виїзний прийом за місцем проживання для мешканців віддалених районів м.Марганець

Повнота та своєчаність доведення інформації до мешканців міста Марганець, проведення консультативно-роз'яснювальної роботи з питань чинного пенсійного законодавства та змін до нього - є основним з пріоритетних завдань Нікопольського об'єднаного управління.

Відповідно до плану графіку заходів начальником Марганецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Наталією Михайловською проведено виїзний прийом за місцем проживання пенсіонерів в районі Ворошилівка в м. Марганці. Під час прийому приділено увагу перерахунку пенсії з 01 травня 2017 року, оскільки збільшено прожитковий мінімум для осіб, що втратили працездатність, - 1312 грн.

Треба відмітити, цей район досить віддалений, до Марганецького відділу можливо дістатись лише автомобільним транспортом, але зважаючи на літній вік деяким пенсіонерам і це не вдається. Тому особлива увага приділяється відвіданню пенсіонерів з обмеженими можливостями на дому. Для зручності спілкування з фахівцями Пенсійного фонду мешканцям спеціально підготовлені буклети з пенсійної тематики.