Представників Фонду Дніпропетровської області в громадах стало більше

Сьогодні на Криворіжжя з робочим візитом завітали заступники начальника головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук та Олена Щирба, начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю В’ячеслав Стеблянко.

Поїздка передбачала вирішення двох важливих задач: налагодження співпраці з Вакулівською об'єднаною територіальною громадою Софіївського району відповідно до Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року та навчання спеціалістів новоутворених контрольно-перевірочних відділів Фонду області.

Завдяки досягнутим домовленостям у Вакулівському Центрі надання адміністративних послуг другої та третьої п'ятниці місяця спеціалісти Софіївського відділу обслуговування громадян Криворізького південного об’єднаного управління з 9-00 до 12-00 проводять прийом мешканців громади. Наталія Корнійчук провела запланований виїзний прийом громадян.

До того ж, з головою територіальної громади Артуром Шевцовим обговорили перспективи розвитку надання адміністративних послуг у пересувному Центрі, що значно розширить мережу точок доступу та максимально наблизить фахівців до місць проживання громадян.

Семінар-навчання відбувся на базі Криворізького південного об’єднаного управління, його провели Олена Щирба та В’ячеслав Стеблянко. За мету поставили – обговорити питання щодо організації проведення контрольних заходів.

Довідково: Вакулівська об'єднана територіальна громада була створена в результаті добровільного об’єднання трьох сільських рад: Жовтневої, Новоолексіївської та Нововасилівської. До неї увійшли 18 сіл, в яких проживає 3176 осіб, серед них – 860 пенсіонерів (з них – 83% –за віком)

Фото Вакул Громада 020_.jpg

Фото Вакул Громада 006_.jpg

Фото Вакул Громада 016_.jpg