Актуальна тема сьогодення - легалізація заробітної плати

Web_22_170517.JPGФахівцями Марганецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України систематично проводяться різнопланові заходи, спрямовані на підвищення обізнаності людей щодо переваг офіційного працевлаштування, що не дозволить роботодавцям  нехтувати їх соціальними правами, гарантованими державою. Так, 16 травня проведена зустріч з відвідувачами Марганецького міського центру зайнятості.

Під час заходу спеціалісти Фонду зосередили увагу слухачів на проблемі виплати заробітної плати “в конвертах” та неофіційного працевлаштування, у цьому випадку йдеться про так звані “тіньові” заробітки. Детально зупинились на перевагах отримання легального заробітку, його впливу як на страховий стаж, так і на обчислення розміру пенсійних складових у майбутньому.

Запропонували присутнім зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг ПФУ з метою проведення самоконтролю щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

Наприкінці зустрічі обговорили умови проведення останнього автоматичного перерахунку пенсій з 01.05.2017, в зв'язку із збільшенням прожиткового мінімуму, для непрацездатних осіб, висвітлили питання підготовки документів для призначення пенсій “майбутнім пенсіонерам”.

Головна мета зустрічі — довести до усвідомлення присутніх, що на сьогодні найголовніше - це офіційне працевлаштування, яке формує страховий стаж від початку трудової діяльності, та дає впевненість у завтрашньому дні.