Студентам вищу м.Дніпро – про пенсійний заробіток

web_55_170518_(1).jpg18 травня 2017 року до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі завітали студенти третього курсу кафедри соціальної роботи факультету суспільних наук і міжнародних відносин Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара.

Під час зустрічі Віта Дорошенко, заступник начальника управління ознайомила студентів з функціями та напрямками діяльності Пенсійного фонду України, структурою управління, порядком прийому на роботу. Розповіла про можливість добровільного страхування в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, про наслідки отримання заробітної плати «в конвертах».

Тетяна Орлова, начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації докладно розповіла про переваги використання електронної послуги - веб-портал Пенсійного фонду України та про його додаткові функції.

Відбулася жвава дискусія на зазначені теми, бо студенти як раз зараз в університеті проходять тему «Пенсійна система в різних країнах світу».

Студенти завітали до кожного відділу управління, дізналися про їх функції та специфіку роботи. Зареєструвалися на веб-портал, щоб мати можливість, дехто – вже зараз, відстежувати   розмір   нарахованої   заробітної   плати та контролювати сплату  страхових  внесків.

Студенти перейнялися тим, що потрібно отримувати офіційну заробітну плату, про важливість формування власного добробуту змолоду, тому з задоволенням прийняли участь у флеш-мобі «Молодь – за легальний заробіток».

web_55_170518_(1).jpg