Єдиний день інформування з трудовим колективом Комунального закладу дитячий садок №202

03_61_170519.jpg18 травня 2017 року о 13.00 в приміщенні Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №202 комбінованого типу” відбувся Єдиний день інформування для трудового колектива. В заході взяли участь: представники Саксаганського відділу обслуговування громадян Криворізького центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області та виконкому Саксаганської районної у місті ради.

Пенсійники висвітили питання щодо виплати пенсії за вислугу років працівникам освіти, а саме ознайомила присутніх з основними вимогами пенсійного законодавства,  змінами призначення пенсій за вислугу років та поступове збільшення кількості спеціального стажу працівників освіти, механізмом розрахунку складових пенсійної виплати.Працівники освіти, які не скористалися правом виходу на пенсію за вислугою років, при виході на пенсію за віком  можуть отримати разову допомогу, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі їх 10-ти місячних пенсій станом на день її призначення.

Пенсії за вислугу років призначають з дати звернення у разі звільнення з роботи, що дає право на цю пенсію, зарахування після призначення пенсії за вислугу років на роботу, яка дає право на цей вид пенсії (незалежно як: чи за основним місцем чи за сумісництвом), виплата пенсії припиняється і поновлюється з дня, що настає за днем звільнення з роботи.

Присутніх найбільше цікавило питання перерахунку пенсій з 01 травня поточного року.

Зустріч пройшла у формі жвавого діалогу, на усі запитання учасників головний спеціаліст Фонду надав кваліфіковані та вичерпні відповіді.