Виїзний прийом у Комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговуванн №1 в Інгулецькому районі»

web_71_20171905.jpg18 травня 2017 року проведено виїзний прийом за участю головного спеціаліста Інгулецького відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Криворізького південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Світланою Замятіною. Зустріч відбулась у Комунальній установі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг» № 1 в Інгулецькому районі». На зустрічі були присутні начальник Комунальної установи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг» № 1 в Інгулецькому районі», працівники установи та пенсіонери Інгулецького району.

Фахівець детально розповіла про проведення перерахунків пенсій з 01.05.2017 відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», а саме: перерахунки мінімальних розмірів пенсій, надбавок, підвищень, та визначення права на щомісячну державну адресну допомогу з урахуванням індексації та щодо можливості обчислення розміру пенсії з урахуванням довідки про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року.

Під час зустрічі учасниками були обговорені питання щодо умов проведення перерахунку пенсії та умови виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Жоден учасник зустрічі не залишився без уваги спеціаліста Фонду