Зустріч із студентами “Криворізького коледжу Національного Авіаційного університету”

01_61_170522.JPG22 травня 2017 року заступник начальника Центрально-Міського відділу обслуговування громадян Криворізького центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Наталія Алексєєва з метою роз’яснення молодому поколінню про необхідність відповідального ставлення до свого майбутнього провела зустріч зі студентами “Криворізького коледжу Національного Авіаційного університету”. Тема зустрічі: легальна зайнятість населення.

Фахівець роз’яснила як важливо турбуватися про своє майбутнє та гідну старість іще змолоду. Пояснила про негативні наслідки для пенсійного забезпечення майбутніх пенсіонерів у разі нелегальної зайнятості та отримання заробітної плати в „конверті”.

Звернула увагу на переваги отримання офіційної заробітної плати, яка дає право на отримання соціальних гарантій: право на відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на оплату лікарняного, охорону праці, допомогу по безробіттю та гідну пенсію.

Розповіла студентам про перспективи розвитку пенсійної системи, використання в роботі новітніх інформаційних технологій та про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Повідомила як зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, дізнались про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливатимуть на майбутню пенсію.

Студенти коледжу були зацікавлені наданою для них інформацією, ставили багато різних питань, на які отримали кваліфіковані та вичерпні відповіді.