Про легальну зайнятість, сплату страхових внесків, як гарантії соціальної захищеності у "прямому" ефірі

DSC03018.JPGУ рамках спільних інформаційних заходів, спрямованих на боротьбу за легалізацію доходів громадян та впливу на недобросовісних підприємців, представники Головного управління Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби та міської ради Дніпропетровщини зустрілись в студії телепередачі "Грані" "34 каналу". Основною темою для обговорення стала Постанова Уряду від 26 квітня 2017 року №295, якою визначено механізм виявлення неоформлених працівників.

Фахівець Фонду області зазначила: "Подолання явища "тіньової зайнятості" забезпечить громадянам реальну соціальну підтримку, захистить трудові права працівників та змусить роботодавців дотримуватися норм законодавства про працю".

Звертаючись до роботодавців, присутні зауважили, що у випадку ігнорування вимог норм законодавства про працю, контролюючі органи  будуть застосовувати всі заходи у межах їх компетенції.

Довідково:

За січень-квітень 2017 року легалізовано 332 робочих місця, додаткові надходження по єдиному внеску склали 170 тис.грн.

На фото зліва направо:

Лариса Воробйова – заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби Дніпропетровської області;

Тетяна Янушкевич – начальник інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради;

Вікторія Суслова – заступник начальника управління платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб – начальник відділу платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.