Керівникам підприємств хлібопекарської, переробної та елеваторної промисловості Дніпропетровської області про легалізацію трудових відносин

 

DSC03047_111.jpgСьогодні Юрій Козак, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, виступив перед керівниками підприємств хлібопекарської, переробної та елеваторної промисловості Дніпропетровської області.

Захід зібрав 65 директорів галузевих підприємств, профспілкових лідерів, керівників управління Державної фіскальної служби, Держпродспоживслужби та Держпраці в Дніпропетровській області. Учасники зібрання обговорили оптимальні способи взаємодії, комунікації та обміну інформацією між органами виконавчої влади та бізнесом. Усі присутні погодилися з основною тезою виступу Юрія Козака: "Перед нами стоїть спільна мета – збільшити кількість платників страхових внесків, – це реально зробити за рахунок сектора тіньової економіки, що своєю чергою підвищить рівень соціальної захищеності працівників. Закликаю роботодавців переглянути розміри заробітних плат в бік збільшення, не зловживати переведенням працівників на часткову зайнятість та своєчасно проводити відрахування єдиного соціального внеску".

Довідково: З початку року середній розмір пенсійних виплат по області збільшився на 50,83 грн і становить 2002,23 грн, для працюючих пенсіонерів – збільшився на 54,68 грн і становить 2041,25 грн. В області працездатного населення - 1,5 млн, застрахованих осіб - 968 тис., пенсіонерів - 992 тис.

  DSC03061_111.jpg DSC03035_111.jpg