Медичним працівникам надали роз'яснення з пенсійних питань

web_08_20170524.JPG23 травня 2017 року провели зустріч з трудовим колективом КЗ «Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 8».

Фахівець Амур-Нижньодніпровського відділу обслуговування громадян Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі Валентина Шубіна 23 травня 2017 року провела зустріч з трудовим колективом КЗ «Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 8».

Поінформувала про умови і порядок призначення пенсій за віком та за вислугу років. Надала роз’яснення щодо перерахунку та особливого порядку виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Відповіла на запитання стосовно складових пенсійних виплат та механізму перерахунку пенсій з 1 травня     2017 року.

Наголосила на обов'язку пенсіонерів вчасно інформувати органи Пенсійного фонду про зміни в складі сім'ї, працевлаштування чи звільнення з роботи, зміну місця проживання. Запропонувала отримувати консультації з пенсійних питань по скайп-зв'язку та за телефоном «гарячої» лінії. Ознайомила із можливостями оновленого Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.