Інформування працюючого населення з основами пенсійного законодавства

01_61_170523.jpgКриворізьке центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області з метою інформування громадськості з питань пенсійного забезпечення, ознайомити якомога більшу кількість працюючого населення з основами пенсійного законодавства, підняти рівень їх правових знань. 22 травня поточного року о 12-00 відбулась зустріч з трудовим колективом Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Під час спілкування фахівець надала роз’яснення стосовно основних аспектів пенсійної реформи в Україні, про порядок та право призначення наукової пенсії. Надані детальні роз’яснення щодо ключових змін, внесених до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” з 16 січня 2016 року, серед яких розширення переліку посад наукових працівників та періодів, які зараховуються до стажу наукової роботи, зміна механізму обчислення заробітної плати.

Розповіла про правила і норми за якими обраховується пенсія за віком, оскільки на розмір пенсійних виплат впливають різні чинники – страховий стаж, заробітна плата, характер виконуваних робіт.

Розповіла про перерахунок пенсій з 01 травня цього року у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

Присутні мали змогу поставити запитання, що їх цікавили, та отримати вичерпні відповіді.