Зустріч із освітянами в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» провели спеціалісти Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області

web_60_170523-jpq.jpg22 травня 2017 року спеціалісти Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, з метою підвищення обізнаності працівників в пенсійному законодавстві, провели  зустріч з трудовим колективом Криворізької загальноосвітньої школи № 36.

Навчання організували для працівників, які мають право на пенсію за вислугу років. Фахівці управління  детально розповіли їм про зарахування до спеціального стажу  років навчання у вищих навчальних закладах, порядок обчислення спеціального стажу та умови, за яких особа має право на пенсію за вислугу років.

«Учнів» ознайомили з новим механізмом призначення пенсії за допомогою централізованої підсистеми призначення та виплати пенсій. Наголосили на тому, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на Веб-порталі.

Наприкінці навчання учасникам заходу роздали інформаційно-роз`яснювальні матеріали.