До територіального управління Фонду області завітав представник Управління Верховного комісара ООН (УВКБ ООН) у справах біженців

web_73_170524.jpg19 травня 2017 року в приміщенні Першотравенського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області відбулась зустріч з представником Управління Верховного комісара ООН (УВКБ ООН) у справах біженців, польовим радником Наталією Кропівкою.

УВКБ ООН є одним з головних гуманітарних агенств світу, яке спрямовує та координує міжнародні дії щодо захисту біженців та вирішенням проблем, з якими вони стикаються. Наталія Кропівка зазначила, що місією УВКБ ООН в Україні є надання можливості знайти безпечний притулок та захист людям, які рятуються від переслідування.

Начальник управління Ольга Романенко обговорювали з Наталією Кропивкою питання, які зокрема стосуються переселенців зі Сходу. Ця категорія людей потребує надання правової, матеріальної та соціальної допомоги.

За період з липня 2014 по травень 2017 року за поновленням виплати пенсій звернулося близько 8 тис. осіб, що складає майже 36 % від загальної кількості пенсіонерів, які перебувають на обліку в Першотравенському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області.