Нарада з державною виконавчою службою

web_11_170525.JPG25 травня 2017 року під головуванням першого заступника начальника Кам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Анни Білоус проведено спільну нараду з Південним відділом державної виконавчої служби м. Кам’янське головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області з питань своєчасного та повного виконання виконавчих документів.

Присутні на нараді обговорили шляхи виконання Плану заходів, спрямованих на забезпечення ефективної взаємодії при виконанні виконавчих документів про стягнення коштів на користь держави в інтересах Кам'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області. В ході обговорення було зазначено, що важливим резервом для поповнення бюджету Фонду є отримання коштів від боржників.

Підсумовуючи результати зустрічі, Анна Білоус підкреслила, що тільки спільними зусиллями управління Пенсійного фонду та відділу державної виконавчої служби можливо досягти результатів щодо виконання переданих виконавчих документів та наповнення бюджету Пенсійного фонду. Для цього необхідно застосовувати всі заходи впливу на боржників, таких, як спільні виїзди за місцем знаходження/або здійснення ними підприємницької діяльності, звернення до суду з поданням про тимчасове обмеження боржника - фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи у праві виїзду за межі України, тощо.