Державним службовцям провели тестування щодо знань норм чинного законодавства

web_08_20170526.jpg25 травня 2017 року державним службовцям Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели тестування знань чинного законодавства.

На виконання Стратегії розвитку і зміцнення кадрового потенціалу органів Пенсійного фонду України з метою підвищення рівня професійної компетентності державних службовців в Лівобережному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели 25 травня 2017 року тестування працівників структурних підрозділів за різною тематикою та напрямками діяльності.

Перед тестуванням в структурних підрозділах провели технічні навчання де обговорювалися нові зміни в законодавстві, конфлікт інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», дотримання загальних правил етичної поведінки державних службовців, Інструкції про порядок заповнення листа непрацездатності тощо.

Підбиваючи підсумки тестування можна зробити висновок, що державні службовці управління мають високий професійний рівень знань чинного законодавства.