Лекції для тимчасово безробітних

WEB_68_170529.JPGДніпровське приміське об'єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області впродовж багатьох років тісно співпрацює з Дніпровським районним центром зайнятості населення. Основні завдання такої співпраці - проведення інформаційно-роз'яснювальних заходів з безробітними та особами, що шукають роботу та знаходяться на обліку в районному центрі зайнятості.

26 травня 2017 року заступником начальника  фінансово-економічного відділу Дніпровського приміського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Людмилою Ісаєвою проведено чергову лекцію для безробітних з питань легалізації трудових відносин, пенсійного законодавства України, запровадження системи загальнообов'язкового накопичувального страхування.

Людмила Ісаєва наголосила присутнім, що в умовах сьогодення нагальним стає питання щодо забезпечення дотримання соціальних гарантій, в першу чергу, легалізації виплати заробітної плати. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату «в конвертах» позбавляє їх соціального захисту, права на гідні умови праці та відпочинку. Перш за все, самі громадяни мають бути зацікавлені в тому, щоб працювати офіційно. В кінцевому результаті від приховування зарплати страждають саме вони. Адже, отримуючи заробітну плату в «конвертах», людина залишається соціально незахищеною у майбутньому, особливо в пенсійному віці. Розмір пенсії в майбутньому – це похідна від заробітної плати сьогодні.

       На завершення присутнім роздано буклети з тематичною інформацією.