Підхоплюємо досвід! Пенсійники Криворіжжя Дніпропетровської області консультують у пересувному центрі надання адміністративних послуг

4.JPGВідповідно до Меморандуму про взаємодію та співпрацю між Криворізьким південним об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області (Софіївським сектором обслуговування громадян) та Вакулівською сільською радою, в пересувному центрі надання адміністративних послуг на постійній основі почали працювати пенсійники.

Фахівці за графіком виїжджатимуть у віддалені населені пункти на автобусі, обладнаному спеціальною технікою. Першими зустріли пересувний центр жителі сіл – Вакулове та Мар'ївка. Крім працівників управління прийом вели спеціалісти сільської ради, районного центру зайнятості, бюро безоплатної правової допомоги та медичний працівник.

Селяни мали змогу отримати повну інформацію про суму нарахованої пенсії, підвищення розміру пенсій з травня поточного року, вік виходу на пенсію, страховий стаж, ознайомитись з переліком документів, які подаються до Пенсійного фонду при призначенні пенсії, отримати пенсійне посвідчення та надати документи для пенсійних справ.

Під час прийому роздавалися інформаційні буклети „Легалізація трудових відносин”, „Впровадження системи централізованого призначення та виплати пенсій” та „Працює веб-портал Пенсійного фонду України”, проводилось анкетування.

Мешканці села, особливо пенсіонери, залишились задоволені способом надання послуг, оскільки їм тепер не потрібно добиратись до районного центру чи до сільської ради для, того щоб подати документи чи поспілкуватись із спеціалістом управління з питань пенсійного забезпечення.

OTG_Marivka.JPG  2.jpg