Інформаційний семінар про запобігання корупції

 

      30.05.2017 року у рамках проведення робочого візиту, Криворізьке центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області відвідала головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Дронік Неля Володимирівна.

        З метою підвищення ефективності роботи, компетентності, кваліфікованості, недопущення будь-яких порушень працівниками управління правил етичної поведінки в стосунках з громадянами, керівниками і колегами провела інформаційний семінар з питань запобігання та врегулювання реального і потенційного конфлікту інтересів та правил внутрішнього службового розпорядку відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”.

        В ході заходу особлива увага приділена необхідності встановлення дієвого контролю керівників структурних підрозділів за роботою підлеглих, насамперед при спілкуванні з громадянами, які звертаються до управління, недопущення корупційних проявів та інших зловживань, дотримання встановлених обмежень в роботі державних службовців та порядку інформування при одержанні інформації про можливі факти корупції.

      Питання, розглянуті на семінарі, стануть у нагоді у повсякденній роботі державних службовців. За звітний період не зафіксовано випадків виникнення конфлікту інтересів в управлінні.

04_17_170530.jpg