Про проведення семінару-навчання

web_60_170531-jpq.jpg31 травня 2017 року проведено семінар-навчання зі спеціалістами Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області.

Головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції головного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Неля Дронік ознайомила спеціалістів з основними нормами Закону України “Про запобігання корупції” та акцентувала увагу державних службовців на важливості повного та безумовного виконання вимог чинного законодавства у сфері запобігання та протидії корупції під час проходження державної служби.

 

Фахівець зупинилася на питанні, щодо запобігання, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів (зокрема роботи близьких осіб та осіб що мають родинні стосунки і конфлікту інтересів, що виник в результаті подання судових позовів на дії органів Фонду з питань пенсійного забезпечення). Питання запобігання проявам корупції знаходяться на особливому контролі Пенсійного фонду України.

«Звертаю увагу - відповідальність за реалізацію антикорупційного законодавства на місцях покладається на керівників відділів управління. Не вжиття заходів щодо протидії корупції та порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Ми постійно роз’яснюєм норми антикорупційного законодавства інформуємо, попереджуємо тому що хочеться щоб управління згадували тільки в розрізі позитивних досягнень і ніяк не дай боже в розрізі порушень антикорупційного законодавства, – наголосила Неля Дроник.