Спеціалістами Першотравенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області проводяться заходи з реалізації Стратегії розвитку комунікацій управління на 2017 рік

web_73_170531.JPG

30 травня 2017 року в приміщенні Першотравенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області був проведений «День відкритих дверей». Захід відвідали студенти, молоді фахівці, які закінчили вищі навчальні заклади, а також особи, які цікавляться роботою Пенсійного фонду та знаходяться на обліку в місцевому Центрі зайнятості.

Завідувач сектору персоналу Ірина Демяненко ознайомила присутніх зі всіма структурними підрозділами управління, а начальники структурних підрозділів в свою чергу розповіли про основні завдання та функції відділів.

Присутнім наголосили, що на сьогодні найголовніше - це офіційне працевлаштування, яке формує страховий стаж від початку трудової діяльності, та дає впевненість у завтрашньому дні.

Начальник управління Ольга Романенко розповіла присутнім про територіальне розташування Першотравенського об`єднаного управління Пенсійного фонду Дніпропетровської області, про проведену у 2017 році реорганізацію, про вчасне та в повній мірі фінансування пенсій, про організацію роботи громадської приймальні та інше.

Особливу цікавість присутніх викликали інформаційні буклети про ресурсні можливості Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Чимало запитань, які надавали молоді люди під час зустрічі свідчать про те, що пенсійне майбутнє їм не байдуже.

Під час спілкування з юними громадянами фахівці Фонду мали змогу провести тестування для, що в подальшому буде враховано в інформаційно-роз'яснювальній роботі управління.

Наприкінці зустрічі спеціалісти сектору персоналу додатково розповіли гостям про вимоги до осіб, які претендують на вступ на державну службу та провели анкетування, з метою визначення рівня поінформованості молоді з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування.