Виїзний прийом громадян в м. Кам'янське

 

Щирба_1_.jpg1 червня 2017 року заступник начальника головного управління в Дніпропетровській області Щирба О.М. та начальник відділу з питань призначення пенсій управління пенсійного забезпечення Щербініна Т.О. висвітлили питання проекту урядової пенсійної реформи на пленарному засіданні об'єднання профспілок області, яке відбулося в рамках Угоди про співпрацю між Пенсійним фондом України та Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні.

Також Щирба О.М. здійснила виїзний прийом громадян в Кам'янському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області. Всі питання з пенсійного забезпечення, які виникли під час прийому, оперативно вирішені.

Після прийому та огляду приймалень громадян Щирба О.М. і Щербініна Т.О. оглянули робочі кабінети та архівні приміщення в Центральному, Південному та Лівобережному офісах управління, що в м. Кам'янське, поспілкувалися з керівниками структурних підрозділів та спеціалістами. Обговорили нагальні питання, які потребують вирішення в найближчий час для вдосконалення робочого процесу.

      Олена Миколаївна та Тетяна Олександрівна відмітили, що для прийому громадян та роботи колективу створено належні умови.