Спеціалісти Першотравенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області проводять заходи з інформаційно-роз`яснювальної роботи

 

web_73_170612.jpg9 червня 2017 року спеціалісти Першотравенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели зустріч в трудовому колективі Межівської сільської ради з питань пенсійного забезпечення.

Роз`яснили присутнім про порядок призначення пенсії та про проведений перерахунок пенсій у травні 2017 року. Звернули увагу присутніх на те, що перерахунок мінімального розміру пенсії та доплати за понаднормативний стаж здійснювався пенсіонерам, які не працюють.

Враховуючи зміни прожиткового мінімуму Першотравенським об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області було проведено близько 26 тис. перерахунків пенсій, обчислених відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а також надбавок, доплат і підвищень до пенсій, розмір яких визначався, виходячи з прожиткового мінімуму, в т.ч. 7,0 тис. Межівським відділом з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій.

Завдяки проведеній зустрічі працівники Межівської сільської ради дізналися, з якого моменту проводиться перерахунок особам, які звільнилися, яким чином враховується набутий страховий стаж та заробіток, як проводиться встановлення доплат до рівня прожиткового мінімумму, встановленого на 01 травня 2017 року.