«День відкритих дверей» для учнів Софіївської середньої школи

 

web_71_20170906_2.JPG09 червня 2017 в Криворізькому південному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області відбувся “День відкритих дверей” для учнів Софіївської середньої школи.

Завідувач Софіївського сектору обслуговування громадян Вікторія Мукомелова у ході заходу ознайомила дітей з роботою відділу обслуговування громадян, зокрема показала як здійснюється прийом громадян за принципом «єдиного вікна». Роз'яснила про нову систему обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Розповіла про пенсійну систему, про пенсійний вік, про умови виходу на пенсію, про кількість пенсіонері та кількість працюючих у районі.

Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Валентина Дроворуб здійснила екскурсію до відділу з питань призначення та перерахунку пенсій, подивились як працівники розпочинають процес призначення та виплати пенсій. При цьому данні про стаж та заробіток із системи персоніфікованого обліку завантажується автоматично.

         Діти залишились задоволені проведеною екскурсією та „солодким” столом, пообіцяли гарно навчатися, щоб здобути хорошу професію, отримувати велику заробітну плату для майбутньої забезпеченої старості.