Флешмоб один із дієвих інформаційних заходів серед населення районів щодо легалізації виплати заробітної плати

 

8 червня 2017 року спеціалісти Правобережного та Лівобережного об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України у м. Дніпрі провели флешмоби на вулиці Робочій та на Північному ринку в м. Дніпрі щодо легалізації виплати заробітної плати.

Фахівці надали роз’яснення громадянам з питання легалізації виплати заробітної плати, розповіли присутнім про механізм розрахунку розміру пенсій та важливість сплати внесків до Пенсійного фонду.

Під час проведення флешмобів були розповсюджені інформативні матеріали серед присутніх.

 

Розповіли приватним підприємцям  про розмір мінімальної заробітної плати, а також про обов'язкову сплату єдиного соціального внеску, про негативні наслідки нелегального оформлення трудових відносин та отримання заробітної плати «в конвертах».

Роз’яснили про право на добровільну участь у державному соціальному страхуванні у випадку нестачі страхового стажу для призначення пенсії, про переваги накопичувальної системи та надання електронних послуг Веб-порталом Пенсійного фонду України.

Серед головних питань, які цікавили цього дня громадян були, зокрема,  нарахування та можливість проведення перерахунку пенсій для приватних підприємців у зв'язку із підвищенням мінімальної заробітної плати, розмір єдиного соціального внеску для фізичних осіб-підприємців, які відносяться до  спрощеної системи оподаткування.

web_08_20170609.jpg