“Дистанційне спілкування з ПФУ не виходячи з дому”

 

 

01_61_170609.JPGУ рамках інформаційної кампанії фахівці Криворізького центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели ФЛЕШ-МОБ на тему: “Дистанційне спілкування з ПФУ не виходячи з дому” на мікрорайоні Ювілейний. З метою привернення уваги громадськості до можливості отримання дистанційної послуги через веб-портал Пенсійного фонду з використанням електронного цифрового підпису.

Під час акції працівники управління пропонували реєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб, переконували перехожих про важливість офіційного оформлення трудових відносин і переваги легальної зайнятості.

За допомогою тематичних плакатів “Зареєструйся на WEB-ПОРТАЛІ ПФУ”, “Особисто контролюй сплату страхових внесків” та розповсюджених в ході флешмобу буклетів, фахівці управління наголосили та нагадали в котре громадянам про їх трудові права і наслідки їх порушень.

         Даний захід направлено на виведення заробітної плати з тіні.