Пенсійний всеобуч – для безробітних Тернівського району м. Кривого Рогу

 

web_60_170613-jpq.jpg12 червня 2017 року головний спеціаліст Тернівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Вікторія Нікешина та головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи Рената Ковальчук взяли  участь у спільному семінарі, що відбувся на базі Тернівського районного центру зайнятості м. Кривого Рогу. 

У формі «Пенсійного всеобучу» фахівці управління ознайомили присутніх з основними нормами чинного пенсійного законодавства, розповіли про залежність розміру майбутньої пенсії від розміру заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески, про можливість набуття необхідного страхового стажу шляхом добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування. Особливу увагу приділили питанню нелегальної трудової зайнятості. Окреслили основні передумови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення.  

Розповіли учасникам семінару про можливості веб - порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Адже цей електронний помічник допомагає кожному громадянину контролювати розмір своєї заробітної плати та відрахування, які будуть використані при підрахунку пенсії та інших соціальних виплат. Також, за допомогою веб - порталу пенсіонери мають можливість переглянути свою електронну пенсійну справу тощо. Повідомили присутніх, що протягом 2017 року в управлінні було зареєстровано 2497 користувачів веб-порталу електронних послуг.