Нарада з арбтіражними керуючими

 

231.jpg14.06.2017 відбуласль спільна нарада фахівців головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Головного територіального управління юстиції, Дніпропетровської ОДА, Державної фіскальної служби, заступника голови господарського суду Дніпропетровської області з арбітражними керуючими щодо тривалого перебування підприємств-банкрутів в процедурі банкрутсва та погашення кредиторськихв вимог, в тому числі заборгованності із заробітної плати. Нарада відублася на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області

Учасниками заходу були обговорені питання тривалого перебування підприємств в процедурі банкрутства та погашення кредиторських вимог, здійснено аналіз стану погашення заборгованності та основних причин, що перешкоджають її погашенню.

Арбітражні керуючі надали пояснення стосовно підприємств, де вони виконують відповідні повноваження.

Довідково: На обліку в органах Пенсійного фонду України Дніпропетровської області перебуває 153 підприємств по яких порушено провадження у справі про банкрутство із загальною сумою боргу 243,2 млн грн. Протягом поточного року, в рахунок погашення заборгованності, надійшло 568,4 тис грн.