Дбаємо про професійний рівень


 

DSC03193_.jpgЗ працівниками відділів контрольно-перевірочної роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області проведено семінар-навчання на тему «Основні напрями організації та здійснення контрольно-перевірочної роботи», на якому розглядались питання основної діяльності:

  • правові аспекти користування інформацією, що міститься в реєстрі застрахованих осіб, при виконанні службових обов’язків;
  • важливі організаційні моменти в роботі щодо проведення перевірок цільового використання коштів на підприємствах поштового зв’язку України, банківських установ, в організаціях, де особи перебувають на повному державному утриманні, та зустрічних перевірок щодо підтвердження обґрунтованості виданих документів на оформлення пенсій.

Учасники семінару ставили конкретні проблемні питання, що виникають на практиці під час проведення перевірок та в ході оформлення їх результатів.

За підсумком семінару відбулося тестування, результат якого показав високий рівень професіоналізму спеціалістів.

Довідково: За січень-травень 2017 року відділами контрольно-перевірочної роботи проведено 3 768 перевірок. Як приклад: попереджено 460 недоплат/переплат пенсій.