21 червня 2017 року відбулося укладення Угоди про співпрацю між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини

 

На засіданні колегії Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області начальник Головного управління Юрій Козак та Віктор Сергеєв – голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, підписали спільну Угоду про співпрацю. У виступах, що передували церемонії, сторони висловили основні перспективні завдання:

- забезпечити контроль за своєчасністю виплати заробітної плати, не нижче мінімального розміру, визначеного державою;

- продовжити комплексно працювати над проблемою нелегальної зайнятості та тіньової зарплати.

"Наша спільна мета – зміцнення та оздоровлення фінансових та соціальних відносин між роботодавцями та громадянами – а це є ресурсом наповнення бюджету Фонду та стабільності пенсійної системи регіону" – заявив Юрій Іванович.

Про досягнення одним рядком: на обслуговуванні – 992,6 тис. пенсіонерів, середній розмір пенсійних виплат - 2006,13 грн; план з надходження власних коштів, які адмініструє Пенсійний фонд (Ощадбанк), – виконаний на 115,5%; легалізовано працю 350 найманих осіб, додаткові надходження єдиного внеску – 232,0 тис. грн; чисельність одержувачів пенсій у банках – 75,8 %, економія склала 76,7 млн грн.

DSC03299_k.jpg

DSC03308)O.jpg