Проконтролюй сплату своїх внесків - під таким гаслом проведено День відкритих дверей

 

 01_61_170620.jpg        В рамках проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи в Криворізькому центральному об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області 20 червня поточного року провели день «День відкритих дверей». Тема заходу: “Проконтролюй сплату страхових внесків”.

         Під час зустрічі заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Віра Смакограй ознайомила присутніх з сучасними можливостями, такими як Веб-портал електронних послуг, який створює зручності для громадян, зокрема, через можливість контролювати власний стаж роботи та  суму внесків що, у більшості випадків зручніше, ніж телефонний дзвінок чи особистий візит до Пенсійного фонду. У відділі наглядно для всіх було продемонстровано швидку процедуру реєстрації на веб – порталі.

      Фахівець наголосила на великій важливості набуття страхового стажу і негативних соціальних наслідках отримання заробітної плати в "конвертах".

         Акцентувала на важливості легальної зайнятості для кожного громадянина та країни в цілому.

                Відвідувачі з цікавістю слухали про механізм обліку застрахованих осіб, а також про роботу Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.