Працівники Криворізького південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (Апостолівський відділ) провели флеш-моб

 

web_71_20172606.jpg23 червня 2017 року з метою привернення уваги громадськості до проблеми легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування працівники Криворізького південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (Апостолівський відділ) провели флеш-моб на центральному ринку, який знаходиться біля центральної площі м. Апостолове з гаслом “Легальна зарплата - складова майбутньої пенсії”, “Легальний дохід – гарантована пенсія”, “Зарплата в конверті – втрачена пенсія!”.

Мета флеш-мобу: змусити кожну людину замислюватися, що неоформлені належним чином трудові відносини — це великий ризик для їх пенсійного забезпечення в майбутньому.

Представники управління пропонували громадянам зареєструватися на веб - порталі електронних послуг Пенсійного фонду України щоб мати змогу самостійно контролювати сплату страхових внесків до Фонду.