Інформаційна акція на центральному ринку м. Кам’янське

 

 

29 червня 2017 року на центральному ринку м. Кам’янське проведено флешмоб на тему «Ми за офіційну зайнятість!» та «Сплачуйте за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок - отримаєте зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу за повний місяць!».

Захід організований фахівцями Кам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області за підтримки адміністрації ринку та за участі фізичних осіб-підприємців.

Важливо знати, що для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу, як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн, у разі сплати єдиного внеску в сумі 352 грн за місяць, страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця, що в подальшому впливатиме на визначення права на пенсію за віком та її розмір.

Спеціалістами управління розданы тематичні буклети і запропоновано зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за даними, що містяться в реєстрі застрахованих осіб про сплату пенсійних внесків роботодавцем за найманого працівника.