Флешмоб за легалізацію заробітної плати у Верхньодніпровську

 

04 липня 2017 року в торговельному центрі м. Верхньодніпровська проведено флешмоб на тему "Легальна зарплата – наш соціальний захист!".

Організаторами цієї інформаційної акції виступили працівники Кам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області.

Мета флешмобу – спонукати підприємців легалізувати заробітні плати найманих працівників, адже зарплата в «конвертах» не несе за собою ніяких зобов'язань щодо подальшого соціального захисту. Організатори заходу намагались донести до громади необхідність легального працевлаштування, адже це податки у скарбницю нашої держави, а у подальшому – пенсія, соціальне забезпечення.

По закінченню акції підприємцям роздали тематичні буклети, в яких йдеться про наслідки отримання найманим працівникам нелегальної заробітної плати та роботи працівників без їх оформлення.

Також було запропановано зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.