Зустріч з трудовим колективом Державної установи “Український науково-дослідний інститут промислової медицини”

 

foto_web_60_170710.jpg10 липня 2017 року спеціалісти Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели  зустріч з трудовим колективом Державної установи “Український науково-дослідний інститут промислової медицини”

Головний спеціаліст Покровського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Марина Стрюк проінформувала про порядок призначення пенсії за вислугу років працівникам охорони здоров’я, пільги з обчислення стажу у подвійному розмірі відповідно до ст.60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та умови призначення грошової допомоги відповідно до пункту 7-1 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Спеціаліст звернула увагу майбутніх пенсіонерів на можливість завчасної подачі документів для призначення пенсії з метою проведення попередньої правової перевірки документів.

Заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Олена Денисенко розповіла  про передумови необхідності впровадження накопичувальної системи пенсійного страхування, зосередила увагу на принципах її запровадження. Наголосила на тому, що в Пенсійному фонді діє система електронних послуг, тож кожен може зареєструватись на Веб-порталі та отримати необхідну  інформацію з питань пенсійного забезпечення.

Результатом проведення спільної зустрічі - колектив та керівництво інституту були дуже задоволені, адже під час заходу були дані відповіді на всі поставлені запитання.