Зустріч з безробітними в Інформаційно - консультаційному центрі Дніпровського міського центру зайнятості

 

1web_55_170713.jpg3 липня 2017 року фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели зустріч з безробітними громадянами в Інформаційно - консультаційному центрі Дніпровського міського центру зайнятості.

На зустріч з фахівцями управління прийшли 28 громадян, яких хвилює питання стосовно свого майбутнього.

Працівники управління розповіли про залежність розміру майбутньої пенсії від величини заробітної плати, з якої сплачені страхові внески,  та тривалості страхового стажу. Поінформували яку небезпеку для майбутнього несе  нелегальне працевлаштування. Надали інформацію щодо модернізованого веб – порталу Пенсійного фонду України як засобу зручного дистанційного обслуговування.

У ході зустрічі пролунало багато запитань стосовно Пенсійної реформи, на які фахівці управління надали кваліфіковані відповіді.

Учасникам заходу надали інформаційні бюлетені з питань легалізації трудових відносин, запровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій, переваги веб-порталу Пенсійного фонду України, запровадження накопичувальної пенсійної системи та листівки «Пенсійний кур’єр» – газета для всіх і про все!» з абонементом передплати на зворотній сторінці.