Робота з боржниками у складі комісії з питань забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень Кам'янської міської ради

web_170712_1.JPG12 липня 2017 року начальник Кам'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Леся Неклеса взяла участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яка діє при виконавчому комітеті Кам'янської міської ради.

На комісії заслухані керівники підприємств-боржників, проаналізовані вжиті заходи та перспективи погашення заборгованості щодо кожного боржника.

Леся Неклеса підкреслила: "Щомісяця на пенсійні виплати пенсіонерам м. Кам'янське необхідно понад 139 млн грн, тому позиція управління принципова, треба знайти можливість та сплатити заборгованість. Несплачені єдиний соціальний чи страхові внески – це зведені нанівець роки праці та втрата страхового стажу для обчислення пенсії."

Довідково: кількість боржників у Кам'янському об'єднаному управлінні – 236, сума бору становить 86,7 млн грн, надходження до бюджету Фонду – 76,6 млн грн.