Інформаційний семінар для фізичних осіб - підприємців

web_60_170721.jpg

 

 

20 липня 2017 року фахівці  Криворізького північного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області провели інформаційний семінар для фізичних осіб - підприємців. 

Спеціалісти наголосили, що кожній особі необхідно набути не трудовий, а страховий стаж, що складається із місяців. Місяць, за який не сплачені страхові внески, не зараховується до страхового стажу людини. Договором про добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата єдиного внеску за попередні періоди, починаючи з моменту набуття чинності Закону України від 09.07.2003 №1058-IV, тобто з 01 січня 2004 року. При цьому сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок та більшою за суму єдиного внеску, обчисленого виходячи з максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановлених на дату укладання договору.

Спеціаліст наголосила що, добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування дозволить мати повний страховий стаж!

Під час заходу роздані інформаційні буклети та примірники відомчого видання «Пенсійний кур’єр», який постійно інформує про новини в пенсійному законодавстві.