Медичним працівникам про пенсійне забезпечення

 


Yuryevka_2.jpgНачальник Юр’ївського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Шевенкова Галина 21 липня 2017 року провела зустріч з працівниками Комунального закладу „Юр’ївський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Під час зустрічі розглядались умови виходу на пенсію за віком, умови виходу на пенсію за вислугу років працівників охорони здоров’я та зміни у пенсійному законодавстві у 2017 році, показники, від яких залежить розмір пенсії, а також основні труднощі, з яким стикаються громадяни при оформленні пенсії.

Обговорювались основні положення проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, а саме осучаснення пенсій, скасування з 1 жовтня 2017 року податку на пенсійні виплати працюючим пенсіонерам, були окреслені заплановані зміни щодо порядку виходу на пенсію.

Увага присутніх акцентувалась на перевагах використання можливостей веб-порталу Пенсійного фонду України, зокрема, з метою здійснення контролю за нарахованою заробітною платою.