Прийом та обслуговування мешканців Вакулівської об’єднаної територіальної громади

web2_71.JPG21 липня поточного року в селі Жовте Вакулівської сільської ради Софіївського району спеціалісти Софіївського сектору обслуговування громадян Криворізького південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області спільно з працівниками Вакулівської сільської ради, депутатами сільської ради та бюро безоплатної правової допомоги надавали мешканцям соціальні та адміністративні послуги. Люди мали змогу отримати декілька послуг в одному місці, не виїжджаючи до районного центру.

До спеціалістів управління звернулося 11 громадян за консультаціями щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та про пенсійне забезпечення. Майже всі цікавились питанням запровадження пенсійної реформи. На прийом також завітала мати-героїня (семеро дітей) щоб дізнатися про розмір надбавки за особливі заслуги перед Україною. Після отриманої консультації розповіла про своїх дітей, про здобуті ними професії, про онуків і правнуків та погодилась сфотографуватися.

Усім запитувачам роздавалися інформаційні буклети „Легалізація трудових відносин”, „Впровадження системи централізованого призначення та виплати пенсій” та „Працює веб-портал ПФУ”, здійснювалось анкетування.

По завершенні заходу сільський староста подякував за надані послуги та попрохав провести наступний виїзд в селі Нововасилівка.