Виїзний прийом у Територіальному центрі Металургійного району

web1_71.jpgЦього тижня заступник начальника відділу обслуговування громадян Криворізького південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області Юлія Літвін провела виїзний прийом громадян у приміщенні Комунальної установи Територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) у Металургійному районі.

Серед питань, які турбували громадян, більшість належала до традиційних, - про збільшення розміру пенсії, поновлення її виплати і правильності нарахування, правильність обчислення страхового стажу, порядок призначення та виплати пенсій за роботу в районах Крайньої півночі, доцільність переходу на інший вид пенсії тощо. Крім того, відвідувачів цікавили перспективи осучаснення розміру пенсії та її підвищення.

Також, фахівець звернула увагу на те, що кожен громадянин може звернутися з хвилюючими його питаннями на «гарячу» телефонну лінію управління, веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України або на особистий прийом до начальника та його заступників.